Plany na sylwestra

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja rozpowszechniona na całym świecie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza pośród znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, by okazał się rzeczywiście niezapomnianym!

Super pomysłem może okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Wystarczy wybrać motyw przewodni, zachęcić rodzinę i przyjaciół do włączenia się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza wyłącznie wyobraźnia, a inspiracji szukać można na serwisach i forach internetowych. Zapewniamy, że gdy Ci uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe obrazki i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie wolisz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już pojawiają się w biurach podróży i na serwisach eventowych. Kto powiedział, że musisz spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Możliwe, że warto wybrać się do ciepłych krajów, żeby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się też wycieczki do najlepiej egzotycznych zakątków kraju. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a ma możliwość niedostępna Alaska? Jeśli jedynie dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Zobacz również: sylwester 2016.