Pogrzeb – ostatnie pożegnanie – zakład pogrzebowy

Zakład pogrzebowy Radzyń Chełmiński oferuje usługi organizacji oraz dodatkowo złożonego obsługiwania pogrzebów ludzi zmarłych w różnorakich obrządkach wyznaniowych. Biuro zakładu jest otwarte 24 godziny na dobe, oferując pomoc w skomplikowanych chwilach rodzinom i bliskim osób, które zmarły. Wysoka jakość usług, rzetelność i godne traktowanie osób zmarłych to cechy, które wyróżniają zakład.

Usługi pogrzebowe Radzyń Chełmiński obejmują w pierwszej kolejności wysokiej jakości pomoc rodzinie osoby zmarłej w załatwieniu formalności zarówno oficjalnych, kościelnych, związanych z pozyskaniem i przygotowaniem miejsca pochówku, w jaki sposób i pomoc w dobraniu rozwiązań dostosowanych do wymagań i sposobów rodziny w kwestii przebiegu pochówku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zakład pogrzebowy Radzyń Chełmiński cechuje półrealistyczność , a ponadto indywidualne podejście do klienta związane zarówno z jego zaleceniami co do uroczystości pogrzebowej, jak i dostępnymi środkami majątkowymi. W tej ostatniej kwestii dla osób mniej zamożnych, zakład oferuje sposobność kredytowania usług do czasu uzyskania pieniędzy z tytułu zasiłku pogrzebowego.

Oprócz pomocy w załatwieniu formalności, zakład pogrzebowy Radzyń Chełmiński oferuje również transport zmarłych z miejsca zgonu i umieszczenie ciała w chłodni, przygotowanie ciała do pochówku, pomoc w wyborze adekwatnej trumny albo urny, a również krzyży i tabliczek, przygotowanie wieńców i wiązanek, transport mężczyźni i kobiety zmarłej w trakcie ceremonii pogrzebowych oraz złożenie ciała do grobu przy adekwatnej oprawie.

Zobacz: usługi pogrzebowe Radzyń Chełmiński.